Uroczyste rozdanie nagród dla uczestników Międzyklasowego Turnieju w Piłce Nożnej Chłopców oraz loteria dla uczestników zawodów sportowych.
16.06.2026
Dnia 29 maja 2026r. na auli szkolnej odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców turnieju piłki nożnej.
Za zajęcie 1 miejsca nagrody otrzymali uczniowie klasy 3i :Chrząszcz Miłosz, Labut Grzegorz, Maciejowski Jan, Mlicki Kacper, Pykosz Bruno, Zawisza Jakub, Ziaja Oliwier;
Za zajęcie 2 miejsca nagrody otrzymali uczniowie klasy 3f : Chochołek Sebastian, Czechowicz Filip, Forystek Bartosz, Machowski Karol, Stukus Miłosz, Szot Jakub;
Za zajecie 3 miejsca nagrody otrzymali uczniowie klasy 1i: Bajorek Krzysztof, Bara Miłosz, Bolak Szymon, Hycnar Maciej, Juryś Marcel, Łącki Tymoteusz , Mamroł Jakub.
Po rozdaniu nagród odbyła się loteria dla wszystkich uczestników zawodów:
Walentynkowego Turnieju Tenisa Stołowego 10.02.2026 r. Miedzyklasowego Turnieju w Siatkówce Drużyn Mieszanych 20.03.2026r. i Międzyklasowego Turnieju Piłki Nożnej 26.05.2026r.
Dzieki naszym sponsorom mogliśmy rozlosować wśród młodzieży 115 nagród rzeczowych (piłki , karnety na siłownie i na basen, plecaki, bidony , vouchery i wiele innych nagród)
Dziękujemy sponsorom:
XTREME FITNESS ,
BENGYMGAJECKI,
ŻELBUD,
QUADRO,
BAJKOWE PRZEDSZKOLE,
KBZ CONSULTING,
KEKS,
MOSiR JASŁO,
STOWARZYSZENIE OŚWIATOWO-EDUKACYJNE,
FUN&JOY,
ORANIZATORZY.
Gratulujemy zwycięzcom, życzymy dalszych sukcesów sportowych
Organizatorzy: Renata Ridinger, Daniel Żuchowicz