Udział w akcji \"Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka\"
14.12.2021
Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle wziął udział w organizowanej przez OSP Jasło-Hankówka 5. edycji akcji: Strażacy wspólnie przeciw białaczce „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”.
Celem tej akcji było zebranie rzeczy dla dzieci przebywających na oddziałach onkohematologii dziecięcej Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. Królowej Jadwigi w Rzeszowie. Dzięki ofiarności uczniów i nauczycieli Ekonomika udało się zebrać dary rzeczowe i środki finansowe, za które zakupiono zabawki, artykuły szkolne, środki higieniczne, gry, puzzle.
W dniu 13.12.2021 r. przekazano zebrane dary na ręce przedstawiciela OSP Jasło-Hankówka.