Udział młodzieży w Turnieju Charytatywnym
27.11.2022
W środę, 23 listopada, młodzież z klas pierwszych naszej szkoły brała udział w piłkarskim turniej charytatywnym, zorganizowanym przez grupę uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Zawody odbyły się na hali jasielskiego MOSIRU, podczas których zbierane były pieniądze na rehabilitację i leczenie Paulinki Okarmy z Jasła.
Do turnieju zgłosiło się łącznie 13 drużyn. Jasielski Ekonomik reprezentowało 5 klas pierwszych :1I, 1RA, 1F, 1R, 1TH oraz po 4 klasy z I LO i II LO w Jaśle.
Reprezentacja klasy 1RA w składzie ( Karol Rakoczy, Dawid Owczarski, Dawid Kuczała, Bartosz Lemek, Patryk Niziołek, Marcel Lechwar), zajęła wysokie III miejsce zaraz za 1B z I LO oraz 1C z I LO.
Nasi uczniowie nie tylko toczyli walkę na parkiecie o zwycięstwo w turnieju, ale również wspierali zbiórkę poprzez zakup cegiełek czy losów na loterii fantowej.
Udział w tym wydarzeniu jest dla wszystkich miłym wspomnieniem.