+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

tvEkonomik - półmetek 2011

18.11.2011

W dniu 10 listopada 2011 roku w restauracji w Przysiekach odbył się półmetek klasy 2o, 2m, 2a i 3f1. Zabawa trawała do godz. 2:00. Imprę prowadził Cool DJ. Wszyscy fajnie się bawili i było super.

Przepraszamy za złą jakość obrazu

W poniedziałek będzie dostępna galeria z półmetku, zapraszamy chętnych do obejrzenia.

*****************************************************************

Wprowadzamy do strony możliwość przeglądana filmików audio-video. Jeżeli macie jakiś swoje, ciekawe filmiki lub linki na YouTube prześlijcie je do nas na adres e-mail: kubasb@o2.pl, a my go umieścimy na serwerze Ekonomika. Plik musi być w formacie avi, mp4 lub flv, wielkość nie większa niż 15mb. Plik opisany imieniem i nazwiskiem oraz co przedstawia. Tematem filmików może być życie szkolne w Ekonomiku lub jakieś własne śmiesze przeżyte sytuacje.

Zobacz filmiki klikająć na banerek 

Galeria: Półmetek_2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności