+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Turniej tenisa stołowego w Ekonomiku

22.04.2010

W dniu 22.04.2010 r. na auli szkolnej odbył się turniej w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt o mistrzostwo ZS nr 4. W kategorii chłopców I miejsce zdobył Wojciech Wójcik z klasy 3 f2, drugie miejsce Grzegorz Zając, również z klasy 3 f2, trzecie miejsce Piotr Stachoski z klasy 1i. W kategorii dziewcząt I miejsce Agnieszka Janas, II miejsce Małgorzata Bzdyk, III miejsce Karolina Łącka. Wszystkie są uczennicami klasy 2o.

Galeria: Turniej tenisa stołowego

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności