+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Turniej Szkół Ekonomicznych

30.04.2019

4 kwietnia 2019 roku odbył się II Podkarpacki Turniej Szkół Ekonomicznych „Rachunkowość w pigułce” realizowany przez Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie, do którego zgłosiło się w tym roku 12 szkół z województwa podkarpackiego. Podczas turnieju uczestnicy indywidualnie i zespołowo zmagali się z zadaniami testowymi i praktycznymi z zakresu rachunkowości.

Naszą szkołę reprezentowały 3 uczennice, które uzyskały najwyższą ilość punktów w etapie I szkolnym: Magdalena Bielamowicz kl 4f, Weronika Solarz kl.3f, Wiktoria Tokarz kl.3f.

Koordynatorem Turnieju w naszej szkole jest Pani Teresa Tęcza.

Komisja konkursowa wyłoniła trzy najlepsze zespoły (drużyny) i trzech najlepszych uczestników konkursu PTSE. Uczestnicy, którzy indywidualnie lub zespołowo zajęli miejsca na podium, otrzymali dyplomy i nagrody, natomiast pozostali uczestnicy i opiekunowie drużyn otrzymali zaświadczenia i upominki turniejowe. Nagrody i upominki ufundowane były przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Podkarpacki w Rzeszowie oraz Narodowy Bank Polski (w ramach programu edukacji ekonomicznej). Podkarpacki Turniej Szkół Ekonomicznych objęty był honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Gratulujemy naszym uczennicom!

← Wróć do aktualności