+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Turniej siatkówki

15.01.2010

W dniach 7 i 8 grudnia 2009 roku odbywał się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców. Do rozgrywek przystąpiło 14 czteroosobowych zespołów z klas: 1i, 1f1, 2f1, 2f2, 2e1, 2m, 2i, 2e2, 3c, 3f2, 3o, 3i, 4f1i 4f2. Drużyny zostały podzielone na 4 grupy.

7 grudnia mecze rozgrywały się w grupach A oraz B, a 8 grudnia w C i D.

Zwycięzcy awansowali do półfinałów

  • 1. półfinał: 4f2 - 2i (2:0)
  • 2. półfinał: 2f1 - 3i (2:0)
  • o 3 msc: 2i - 3i (0:2)
  • finał 4f2 - 2f1 (0:2)

Które ustaliły kolejność zwycięzców

  • 4 msc - 2i w składzie: Kmon Łukasz, Kois Mateusz, Śmigacz Adam, Wójcikiewicz Adrian
  • 3 msc - 3i w składzie: Sikora Tomasz, Michalski Marcin, Mazur Dawid, Zagórski Mateusz
  • 2 msc - 4f2 w składzie: Ochał Wiktor, Duda Kamil, Kędzior Grzegorz, Zabawa Krzysztof
  • 1 msc - 2f1: w składzie Augustyn Mateusz, Bolek Daniel, Szydło Mikołaj, Pyznar Paweł

Drużyny uczestniczące w finałach otrzymały \"słodkie\" nagrody, a zwycięzcy piłki siatkowe.

Klasy 1f1, 3f2, 2f1 zostały nagrodzone za jednolite stroje.

← Wróć do aktualności