Turniej gry planszowej „Czas na start – up”
29.11.2019
Turniej gry planszowej „Czas na start – up”, w ramach przeprowadzanego projektu „Lekcja z Funduszami Europejskimi. Przedsiębiorczość III”
19 listopada w Rzeszowie odbył się turniej gry planszowej „Czas na start – up”, w ramach przeprowadzanego projektu „Lekcja z Funduszami Europejskimi. Przedsiębiorczość III”. W rozgrywce wzięło udział 53 drużyny z województwa podkarpackiego. Naszą Szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie: uczniowie klasy 3f: Kamila Kozubal, Natalia Dziedzic, Patryk Kuchta i Paweł Ciuła oraz uczniowie klasy 1Grt: Nela Czarny, Aleksandra Łagowska, Zuzanna Kraus oraz Tomasz Smołkowicz. Po zaciętej rozgrywce i wielu emocjach ostatecznie uczniom klasy 3 f zabrakło zaledwie 2 punkty aby zakwalifikować się do wielkiego finału.
Opiekun młodzieży: Joanna Hendzel