+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Turniej e-sportowy w grze Counter-Strike

23.05.2025

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Turnieju e-sportowym w grze Counter-Strike, który odbędzie się 26 maja 2025 roku.

Zgłoszenie pięcioosobowej drużyny powinno zawierać:
• nazwę,
• imiona i nazwiska wszystkich zawodników,
• klasy, do których uczęszczają.

Chętnych prosimy o przekazanie powyższych informacji w wiadomości do Samorządu Uczniowskiego.
Rejestracja trwa do dnia 24 maja.

Turniej jest organizowany w ramach przygotowań do uruchomienia szkolnej strzelnicy wirtualnej, która powstaje w naszej szkole.

← Wróć do aktualności