Targi edukacyjne
16.02.2010
W dniach 9 i 10 lutego 2010 roku uczniowie klas maturalnych brali udział w Targach Edukacyjnych zorganizowanych w Hali \"Podpromie\" w Rzeszowie.
Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą szkół wyższych z całej Polski i wyborem dalszej edukacji.