Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
03.03.2025
W dniu 11.02.2025 na auli szkolnej odbył się turniej tenisa stołowego dla dziewcząt i chłopców.
Udział wzięło 7 uczennic: Opałka Malwina – 1f, Natalia Mroczka – 1g, Kornelia Krzysiak – 2f, Gabriela Niżnik – 2g, Julia Samborska – 2g, Natalia Berkowicz – 2t, Julia Kotulak – 4h i 17 uczniów: Szymon Szot – 1g, Filip Czechowicz – 2f, Filip Dybaś – 2g, Kamil Żołna – 2h, Kacper Mlicki – 2i, Michał Leputa – 2r, Paweł Wietecha – 2ra, Wiktor Zarzyka – 3g, Nataniel Paszyński – 3i, Karol Rakoczy – 3ra, Szymon Jagielski – 3t, Mikołaj Chmiel – 4g, Kacper Gac – 4h, Paweł Szot – 4h, Radosław Szpak – 4r, Krzysztof Leśniak – 5h, Szymon Przybyłowski – 5ra.
Zawody dziewcząt rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.
Pierwsze miejsce z kompletem 6 zwycięstw zajęła Gabriela Niżnik z klasy 2g, drugie miejsce z 5 zwycięstwami zajęła Natalia Mroczka z klasy 1g, natomiast na 3 miejscu uplasowała się Natalia Berkowicz z klasy 2t wygrywając 4 spotkania.
Rywalizacja chłopców rozpoczęła się w 4 grupach eliminacyjnych. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Do drugiego etapu zawodów zakwalifikowało się 9 uczniów, którzy w wyniku losowania zostali podzieleni na 3 grupy po trzech zawodników. Rywalizacja w grupach wyłoniła 3 najlepszych zawodników, którzy rozegrali spotkania finałowe „każdy z każdym”.
Pierwsze miejsce zając Kacper Mlicki z klasy 2i wygrywając obydwa mecze finałowe, drugie miejsce zajął uczeń klasy 3ra Karol Rakoczy wygrywając jedno spotkanie, a trzecie miejsce Kamil Żołna z klasy 2h.
W dniu 14.02.2025 na auli szkolnej odbyło się uroczyste rozdanie pamiątkowych pucharów i
dyplomów.
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, gratulujemy wygranym i życzymy dalszych sukcesów.
Organizatorzy turnieju: Renata Ridinger i Daniel Żuchowicz