+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Szkolny opłatek

23.12.2011

Szkolny opłatek jest już tradycją w naszym Ekonomiku...

Uczniowie spotykają się przy wigilijnych stołach w swoich klasach z wychowawcami, nauczycielami, składają sobie nawzajem życznia świąteczne, łamią się opłatkiem.

Galeria: Szkolny opłatek

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności