Szkolny opłatek
23.12.2011
Szkolny opłatek jest już tradycją w naszym Ekonomiku...
Uczniowie spotykają się przy wigilijnych stołach w swoich klasach z wychowawcami, nauczycielami, składają sobie nawzajem życznia świąteczne, łamią się opłatkiem.