Szkolny Festiwal „Szkoły z klasą 2.0”
10.06.2013
7 czerwca 2013 r. odbył się w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle długo oczekiwany Szkolny Festiwal „Szkoły z klasą 2.0”. W ramach Festiwalu zorganizowano także konkurs „Mój Talent” (w każdej dziedzinie), konkurs plastyczny „Stop dla alkoholu, narkotyków i przemocy”, odbyły się też rozgrywki piłki siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły.
Wyniki konkursów:
III Szkolny Konkurs \"MÓJ TALENT\"
I miejsce
- Małgorzata Niezgoda, Piotr Madej
II miejsce
- Urszula Janiga, Małgorzata Kwiatkowska, Szymon Grzesiak
III miejsce
- Przemysław Kopera, Maciej Kędzior, Kamil Bućko
Wyróżnienia:
- Sandra Wojdyła, Anna Żyrek, Magdalena Kopacz
-
Daniela Burda
Konkurs na plakat „Stop dla przemocy, alkoholu i narkotyków”
I miejsce
- Kamil Bonar
Wyróżnienia:
- Estera Rudnicka
- Klaudia Ciureja
- Paulina Gotfryd-Ziobro
Mecz w piłce siatkowej Uczniowie–Nauczyciele. W tym roku lepsi okazali się Nauczyciele i Oni odebrali ufundowany przez Dyrektora Szkoły Puchar.
W trakcie Fesiwalu zaprezentowne zostały realizowane w szkole Projekty: „Zostań swoim szefem” oraz „Randka z Muzą cyli spotkania Ekonomika ze Sztuką”, „Słowniczek pojęć prawnych”, „Bliżej Gwiazd”, „Powiat jasielski – powiat pogranicza – Łemkowszczyzna”, „Jasło und Umgebung – unsere Wirklichkeit”.