Szkolny etap konkursu \"Poznaj swoje prawa w pracy\"
16.12.2022
1 grudnia w auli szkolnej odbył się I etap konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję pracy – „Poznaj swoje prawa w pracy”. W etapie szkolnym wzięło udział 62 uczniów, którzy rozwiązywali test składający się z 20 pytań dotyczących BHP i praw pracy. Do kolejnego etapu przeszła najlepsza czwórka, która bezbłędnie rozwiązała test : Dominika Grzebień, Gabriel Buczyński, Kamil Budziak i Allan Wojnar.
Serdecznie gratulujemy!!!