Szkolne Koło Ekonomiczne
08.09.2021
Zapraszamy chętnych uczniów na Szkolne Koło Ekonomiczne, które będzie się odbywało we wtorki na 9 lekcji w sali A 16.
W ramach koła poruszana będzie tematyka z mikroekonomii, makroekonomii, statystyki oraz historii ekonomii.
Startujemy od 14 września!
Chętnych proszę o zgłoszenie się do p. Joanny Radoń.