Szkolne karaoke
14.02.2014
|
Dnia 16 stycznia 2014 roku odbyło się w auli Ekonomika Szkolne Karaoke zorganizowane przez uczniów klasy 2m – członków Szkolnego Koła Żywego Słowa. |
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy na kolejną edycję Szkolnego Karaoke!
Opiekunowie Szkolnego Koła Żywego Słowa: Bożena Gogosz i Anna Tyrpak.