+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Święta Bożego Narodzenia

15.01.2010

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W dniu 22 grudnia 2009 roku młodzież Ekonomika uczestniczyła w Szkole i swoich klasach w obrzędach bożonarodzeniowych. Pod kierunkiem mgr Bożeny Gogosz i s. Joanny Krupa zostały przygotowane i przedstawione Jasełka.

Młodzież brała też udział w wigiliach klasowych, spotkaniach z wychowawcą i nauczycielami. Łamano się opłatkami, składano sobie serdeczne życzenia i spożywano wigilijne potrawy - tradycyjne, a czasami oryginalne.

← Wróć do aktualności