+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

21.11.2011

 

W dniach 14-20 listopada 2011 roku, po raz czwarty w Polsce, zorganizowany został Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W szkole ponadgimnazjalnej projekt Biznes przy tablicy zakładał organizację spotkań młodzieży z przedstawicielami lokalnego biznesu i instytucji.

Młodzież naszej Szkoły zaprosiła pana Mirosława Sanockiego, dyrektora Oddziału Banku BGŻ S.A. w Jaśle. 18 listopada 2011 r. odbyła się prelekcja na temat finansów firmy.Słuchaczami wykładu byli uczniowie klas: II ht i II f1.

18 listopada 2011 r. odbył się również wykład na temat etyki biznesu, w którym uczestniczyli uczniowie klas: I ht i II f2. O zagadnieniach etycznych i nieetycznych w działalności gospodarczej opowiadał zastępca naczelnika Urzędu Skarbowego w Jaśle Pan Leszek Drozd.

Działania dotyczące Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w naszej Szkole koordynuje mgr Renata Siepietowska.

Galeria: Tydzień Przedsiębiorczości

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności