Świąteczne życzenia
23.12.2011
Śniegu moc, dużo miłości, z prezentów radości. Pierwsza gwiazdka się mieni, więc to czas na życzenia wszelkiego powodzenia! Błogosławieństwa Bożego, wszystkiego najlepszego!
Rodzinnych, radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia
dla wszystkich Uczniów, ich Rodziców, Grona Pedagogicznego, Dyrekcji
i pracowników Szkoły,
życzy
redakcja strony.