+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Świąteczne życzenia

23.12.2011

Śniegu moc, dużo miłości, z prezentów radości. Pierwsza gwiazdka się mieni, więc to czas na życzenia wszelkiego powodzenia! Błogosławieństwa Bożego, wszystkiego najlepszego!

 

Rodzinnych, radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia
dla wszystkich
Uczniów, ich Rodziców, Grona Pedagogicznego, Dyrekcji
i
pracowników Szkoły,

życzy
redakcja strony.




← Wróć do aktualności