Św. Mikołaj w Ekonomiku
07.12.2010
6 grudnia do Naszej Szkoły przybył z zaprzęgiem 10 reniferów, na czarodziejskich saniach Św. Mikołąj wraz z pięknymi Elfami (no te..., co pomagają Św. Mikołajowi). Św. Mikołaj dostojnie przechadzał się po korytarzach Ekonomika, po czym zdecydowanym krokiem wchodził do sal, gdzie grzeczne i uśmiechnięte dzieci czekały na prezenty, tak długo wymarzone i oczekiwane. Św. Mikołaj bardzo się zasapał i zmęczył, przemierzając Naszą Szkołę. Pożegnał się więc z dziećmi i szybko wsiadł ze swoimi Elfami do sań i odjechał do swojego świata, mówiąc: \"Do zobaczenia za rok dzieciaki...\" Ale cóż to, (...z ostatniej chwili...), jedno z pięknych Elfików zostało na Ziemi, gdyż zakochało się w czarującym brunecie. Odtąd żyli długo i szcześliwie.
(...poszukaj zdjęcia, to dowód na miłość...)
Z pozdrowieniami Św. Mikołaj