Sukcesy plastyczne uczniów Ekonomika
05.06.2022
Wykaz sukcesów w dziedzinie plasyki uczniów naszej szkoły.
1.
Starostwo Powiatowe w Jaśle wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle i Powiatową Komendą Policji w Jaśle w drugiej edycji konkursu plastycznego \"LAJKUJĘ - NIE HEJTUJĘ\" nagrodziło pięć uczennic z naszej szkoły.
I miejsce - Małgorzata Słomska 2g
III miejsce - Karolina Ćwiertniewicz 1g
Zuzanna Kozik 1g
Julia Kurowska 1g
Ewa Warchoł 1h
2.
Małgorzata Słomska 2g i Jakub Mastej 2g otrzymali nagrody ufundowanie przez Starostwo Powiatowe w konkursie plastycznym zorganizowanym przez MDK w Jaśle „Kobiety Popkultury”
III miejsce – Małgosia Słomska
wyróżnienie – Jakub Mastej
3.
Mikołaj Kurowski 1i otrzymał 1 miejsce w XXIX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Mieszkam w Beskidach organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej k/Żywca.
4.
Małgosia Słomska 2g otrzymała 1 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Portret Marii Grzegorzewskiej zorganizowanym przez Samorządowe Liceum w Opocznie.
5.
Mikołaj Kurowski 1i otrzymał wyróżnienie w konkursie fotograficznym Drzewo w obiektywie organizowanym przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki.
6.
Mikołaj Kurowski 1i otrzymał 1 miejsce w Konkursie fotograficznym Jasło Moje Miasto pod hasłem Tętno miasta.