Sukcesy Mikołaja Kurowskiego w konkursach fotograficznych.
04.03.2022
Mikołaj Kurowski (klasa 1i) zajął I miejsce w XXVII Konkursie Fotograficznym \"Jasło - Moje Miasto\" pod Patronatem Burmistrza Miasta Jasła pod hasłem \"Tętno miasta\". Jego praca została także wyróżniona w konkursie fotograficznym \"Drzewo w obiektywie\" w kategorii uczniowie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.