Sukces Weroniki Witusik
17.03.2021
Z radością informujemy o tym, że uczennica naszej szkoły Weronika Witusik z klasy II Gt zakwalifikowała się do ostatniego - centralnego etapu VIII Olimpiady Wiedzy o Turystyce, organizowanej przez Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.
Gratulujemy osiągnięcia świetnego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.
Elżbieta Sokołowska