Sukces Weroniki Szerląg w konkursie recytatorskim.
04.11.2022
26 października odbył się w Jedliczu Recytatorski Konkurs Poetycki Bronisławy Betlej. Uczennica naszej szkoły - Weronika Szerląg z klasy 3i, zajęła II miejsce.
Serdecznie gratulujemy