Sukces w konkursie \"Lajkuje nie hejtuje\"
18.03.2021
17 marca odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie zorganizowanym w ramach Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości i Bezpieczeństwa Obywateli. Organizatorami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Komenda Powiatowa Policji. Uczennice naszej szkoły Małgorzata Słomska, Aleksandra Grodzicka i Natalia Stanek otrzymały nagrody za wykonanie plakatów promujących bezpieczne i odpowiedzialne zachowania w sieci.
To nie pierwsze sukcesy plastyczne naszych uczennic. Małgosia Słomska z klasy 1g zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji”. Praca Natalii Stanek z klasy 1r została zakwalifikowana do wystawy będącej podsumowaniem tego konkursu.
Praca ucznia klasy 1g, Jakuba Masteja, zdobyła nagrodę główną w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „ Ludzie ludziom zgotowali ten los” zorganizowanym przez MDK w Tychach. Natomiast prace Oli Grodzickiej i Zuzi Mazur z klasy 3i zostały zakwalifikowane do wystawy będącej podsumowaniem tego prestiżowego konkursu.
Jakub otrzymał również jedną z głównych nagród w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Porozmawiajmy o uzależnieniach i o AIDS” organizowanym przez Wojewódzka Stację Sanitarno- Epidemiologiczna w Rzeszowie.
Artystyczne poczynania naszych uczniów możecie obserwować na stronie Artystyczna Strona Ekonoma na FB.