+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Sukces w konkursie \"Lajkuje nie hejtuje\"

18.03.2021

17 marca odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie zorganizowanym w ramach Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości i Bezpieczeństwa Obywateli. Organizatorami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Komenda Powiatowa Policji. Uczennice naszej szkoły Małgorzata Słomska, Aleksandra Grodzicka i Natalia Stanek otrzymały nagrody za wykonanie plakatów promujących bezpieczne i odpowiedzialne zachowania w sieci. 

To nie pierwsze sukcesy plastyczne naszych uczennic. Małgosia Słomska z klasy 1g zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji”. Praca Natalii Stanek z klasy 1r została zakwalifikowana do wystawy będącej podsumowaniem tego konkursu.

Praca ucznia klasy 1g, Jakuba Masteja, zdobyła nagrodę główną w  Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „ Ludzie ludziom zgotowali ten los” zorganizowanym przez MDK w Tychach. Natomiast prace Oli Grodzickiej i Zuzi Mazur z klasy 3i zostały zakwalifikowane do wystawy będącej podsumowaniem tego prestiżowego konkursu. 

 Jakub otrzymał również jedną z głównych nagród w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Porozmawiajmy o uzależnieniach i o AIDS” organizowanym przez Wojewódzka Stację Sanitarno- Epidemiologiczna w Rzeszowie.

Artystyczne poczynania naszych uczniów możecie obserwować na stronie Artystyczna Strona Ekonoma na FB.

Galeria: Sukcesy plastyczne naszych uczniów

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności