Sukces uczennic z klasy 4F
14.12.2018
Za nami szkolny etap Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Hasło przewodnie bieżącej edycji brzmi „ Gospodarka światowa – wolny handel czy protekcjonizm”. XXXII OWE objęta została honorowym patronatem Prezesa Narodowego Banku Polskiego prof. dr hab. Adama Glapińskiego.
Uczennice naszej szkoły Magdalena Bielamowicz, Natalia Gomułka i Sabina Kubacka zakwalifikowały się do etapu okręgowego Olimpiady. Znalazły się w gronie 39 uczniów z województwa podkarpackiego. Zawody okręgowe odbędą się 11 stycznia 2019r. w Rzeszowie.
We wtorek 11 grudnia uczestniczyły wraz z opiekunem Joanną Czajkowicz w Sesji Popularnonaukowej Młodych Ekonomistów w Zespole Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie.