Sukces Natalii Sroki w konkursie „Rodzina. Mając siebie mamy tak wiele”
30.10.2022
W dniu 22 października 2022 r. w Centralnej Bibliotece Wojskowej w Warszawie przy
ul. Ostrobramskiej 109. odbyła się Gala Finałowa Konkursu „Rodzina. Mając siebie mamy tak wiele”, podczas której ogłoszono nazwiska laureatów oraz wyróżnionych i wręczononagrody.
Komisja powołana przez Dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie (ORE) sprawdziła i oceniła 1358 prac uczniowskich . Naszą szkołę reprezentowała Natalia Sroka,uczennica klasy 4 Grt . Praca konkursowa Natalii uzyskała wyróżnienie.
Gratulujemy sukcesu uzyskanego w konkursie!