+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Sukces Natalii Sroki w konkursie „Rodzina. Mając siebie mamy tak wiele”

30.10.2022

W dniu 22 października 2022 r. w Centralnej Bibliotece Wojskowej w Warszawie przy
ul. Ostrobramskiej 109. odbyła się Gala Finałowa Konkursu „Rodzina. Mając siebie mamy tak wiele”, podczas której ogłoszono nazwiska laureatów oraz wyróżnionych i wręczononagrody.

Komisja powołana przez Dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie (ORE) sprawdziła i oceniła 1358 prac uczniowskich . Naszą szkołę reprezentowała Natalia Sroka,uczennica klasy 4 Grt . Praca konkursowa Natalii uzyskała wyróżnienie.

Gratulujemy sukcesu uzyskanego w konkursie!

Galeria: Sukces Natalii Sroki w konkursie „Rodzina. Mając siebie mamy tak wiele”

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności