+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Sukces naszych piłkarzy w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Średnich

12.10.2021

W poniedziałek 10 października 2021 roku, na boisku Orlik przy Zespole Szkół Budowlanych odbyły się zawody w Piłce Nożnej Szkół Średnich o Puchar Starosty Jasielskiego Pana Adama Pawlusia. W turnieju wzięło udział 7 drużyn z naszego powiatu: Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych, Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół nr 3, Zespół Szkół nr 4 w Jaśle oraz Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach i Zespół Szkół w Trzcinicy.
Turniej odbywał się w przyjaznej i sportowej atmosferze. Wysoki poziom zawodników sprawił, że walka o zwycięstwo w zawodach trwała do ostatniego meczu. Ostatecznie rywalizację wygrało Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach. Nasza szkoła zajęła zaszczytne II miejsce pozostawiając za sobą wiele drużyn.
Warto również pochwalić się, że najlepszym bramkarzem turnieju został Wiktor Wanat z klasy IIIPI.
Po zakończeniu rozgrywek wszystkim zespołom wręczono puchary oraz dyplomy.
Gratulujemy i dziękujemy zawodnikom oraz opiekunom naszej szkoły za zdobycie drugiego miejsca.
Jasielski Ekonomik reprezentowali: Bartosz Skwara, Jakub Pankiewicz, Robert Niemiec , Patryk Cetnar, Szymon Tusiński, Rafał Fraczek, Wiktor Wanat, Jakub Zięba, Miłosz Buba, Jakub Zawisza, Michał Madejczyk. Opiekunowie Barbara Skuba, Gabriela Bulsiewicz.

← Wróć do aktualności