Sukces Marcina!
01.12.2010
Marcin Zbylut uczeń klasy 3i pomyślnie przebrnął szkolny etap i zakwalifikował się do etapu okręgowego XXXVII Olimpiady Historycznej, który odbędzie się 8 stycznia 2011 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Należy nadmienić, że ta olimpiada jest bardzo trudna, ponieważ oprócz wiedzy uczniowie muszą wykazać się sporymi umiejętnościami i napisać pracę badawczą.
Tym bardziej sukces Marcina cieszy i życzymy Mu dalszych sukcesów.
Opiekunem ucznia jest mgr Anita Ernt-Świetlicka.