Stypendystki Prezesa Rady Ministrów
20.12.2012
W dniu 18 grudnia 2012 r. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie aktów potwierdzających uzyskanie Stypendium Prezesa Rady Ministrów przez najzdolniejszą młodzież z Podkarpacia.
Wojewoda podkarpacki, Małgorzata Chomycz-Śmigielska zainaugurowała uroczystość, a składając wyróżnionym serdeczne gratulacje powiedziała: „Pielęgnujcie i wykorzystujcie swój potencjał nie tylko dla własnego rozwoju, ale również dla dobra ogółu społecznego i kraju”. Natomiast nagrody wręczała Renata Butryn, poseł na Sejm RP oraz Jacek Wojtas, Podkarpacki Kurator Oświaty
Stypendium przyznawane jest uczniowi szkoły ponadgimnazjalnej, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.
Spośród ponad trzech tysięcy złożonych wniosków ostatecznie stypendium przyznano 241 osobom. Wśród nich znalazły się także uczennice naszej Szkoły:
Jolanta Mastyj – klasa 3 o
Joanna Ślusarczyk – klasa 3 ht
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, równie spektakularnych sukcesów!
Anna Tyrpak