Stypendyści Prezesa RM
17.12.2013
W dniu 17 grudnia 2013 r. w auli Kampusu Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Ceremonii dokonali: Pani Renata Butryn – Poseł na Sejm, Pani Małgorzata Chomycz-Śmigielska – Wojewoda Podkarpacki i Pan Jacek Wojtas – Podkarpacki Kurator Oświaty. Uroczystość uświetnił swoim występem chór Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest jednemu uczniowi szkoły z danego typu szkoły ponadgimnazjalnej, który w poprzednim roku szkolnym otrzymał promocję z wyróżnieniem, zdobył najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.
Nasi Stypendyści to:
Dorota Prokop (3f2)
i Przemysław Gąsior (3am)
Serdecznie Dorocie i Przemkowi Gratulujemy!