+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Stypendyści Prezesa RM

17.12.2013

 

W dniu 17 grudnia 2013 r. w auli Kampusu Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Ceremonii dokonali: Pani Renata Butryn – Poseł na Sejm, Pani Małgorzata Chomycz-Śmigielska – Wojewoda Podkarpacki i Pan Jacek Wojtas – Podkarpacki Kurator Oświaty. Uroczystość uświetnił swoim występem chór Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest jednemu uczniowi szkoły z danego typu szkoły ponadgimnazjalnej, który w poprzednim roku szkolnym otrzymał promocję z wyróżnieniem, zdobył najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.

Nasi Stypendyści to:

Dorota Prokop (3f2)

i Przemysław Gąsior (3am)

Serdecznie Dorocie i Przemkowi Gratulujemy!

Galeria: Stypendyści PRM 2013

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności