Stypendyści Prezesa Rady Ministrów
15.01.2010
W dniu 18 grudnia 2009 roku troje uczniów naszej Szkoły
- Michał Myśliwiec 2e2
- Małgorzata Wydro 3f1
- Jolanta Półchłopek 3i
brało udział w uroczystości wręczenia dyplomów dla stypendystów Prezesa Rady Ministrów.
Spotkanie zostało zorganizowane przez Wojewodę Podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Regionalnym Centrum Szkolenia Administracji.
Stypendium jest wyróżnieniem dla najlepszego ucznia z danego typu szkoły za szczególne wyniki w nauce - średnia ocen minimum 4,75; wzorową frekwencję i zachowanie, osiągnięcia w olimpiadach, konkursach, prace na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.
W uroczystości brał również udział dyrektor Szkoły Pan Robert Niemiec.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!