+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

15.01.2010

W dniu 18 grudnia 2009 roku troje uczniów naszej Szkoły

  • Michał Myśliwiec 2e2
  • Małgorzata Wydro 3f1
  • Jolanta Półchłopek 3i

brało udział w uroczystości wręczenia dyplomów dla stypendystów Prezesa Rady Ministrów.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Wojewodę Podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Regionalnym Centrum Szkolenia Administracji.

Stypendium jest wyróżnieniem dla najlepszego ucznia z danego typu szkoły za szczególne wyniki w nauce - średnia ocen minimum 4,75; wzorową frekwencję i zachowanie, osiągnięcia w olimpiadach, konkursach, prace na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.

W uroczystości brał również udział dyrektor Szkoły Pan Robert Niemiec.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

← Wróć do aktualności