Stypendium Prezesa Rady Ministrów
16.12.2022
Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów
szkół, w których nauka kończy się egzaminem dojrzałości. Może je otrzymać uczeń, który
uzyskał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje
szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe
wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.
Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 13 grudnia br. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.
W tym roku szkolnym stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali:
- Zuzanna Konik kl. 4gf
- Hubert Zając kl. 3i
- Gabriel Buczyński kl. 3ra
Serdecznie gratulujemy!