Studniówka maturzystów Technikum
22.01.2012
Matura zbliża się wielkimi krokami. Dlatego też w sobotę 21 stycznia 2012 roku uczniowie klas czwartych Technikum uczestniczyli w Balu Studniówkowym, który odbył się w \"Zajeździe pod Skałą\".
Podobnie jak tydzień temu, tak i teraz zgodnie z wieloletnią tradycją Studniówkę rozpoczął Polonez w wykonaniu maturzystów, dyrekcji Szkoły oraz wychowawców klas maturalnych. No, a później wspaniała zabawa do białego rana. Było super.