Sprawozdanie z Międzyklasowego Turnieju w Piłce Nożnej – 18.10.2024
23.10.2024
W piątek 18.10.2024 roku na boisku Orlik w Ogródku Jordanowskim w Jaśle odbył się Międzyklasowy Turniej w Piłce Nożnej, zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego i opiekuna Samorządu Szkolnego. Do zawodów przystąpiło 15 zespołów reprezentujących klasy : 1i, 1gr,1fh,2i,2f,2ra,2ht,2g,2r,3i,3f,3ra,4i,4g,4ht,5g . Łącznie w zawodach uczestniczyło 118 uczniów naszej szkoły. Rozegrano 24 spotkania.
Drogą losowania , które odbyło się w środę 16 października zespoły podzielono na cztery grupy eliminacyjne i w grupach rozegrano mecze w systemie ,,każdy z każdym”
Gr A Gr B Gr C Gr D
1.4ht 1.2i 1.2raht 1.4i
2.3f 2.1gr 2.1i 2.3i
3.3ra 3.4g 3.2f 3.2g
4.1fh 4.2r 4.5g
Wyniki meczów:
- 4ht - 3f - 0:0
- 2i - 1gr - 1:0
- 2raht - 1i - 0:1
- 3ra - 1fh – 1:0
- 4g - 2r - 3:1
- 2f - 5g - 2:1
- 4i - 3i - 4:1
- 4ht - 3ra - 0:3
- 2i - 4g - 1:2
- 2raht - 2f - 0:1
- 11.3f - 1fh - 1:1
- 1gr - 2r - 0:3
- 1i - 5g - 3:0
- 3i - 2g - dyskwalifikacja obydwu drużyn
- 4ht - 1fh - 3:2
- 3f - 3ra - 0:1
- 2raht - 5g - 2:1
- 4i - 2g - 3:0 - walkower
- 2i - 2r - 2:0
- 1gr - 4g - 0:5
- 1i - 2f - 0:1
W grupie ,,A” pierwsze miejsce zajęła klasa 3ra
w grupie ,,B” klasa 4g
w grupie ,,C” klasa 2f
w grupie ,,D” klasa 4i
Losowanie między zwycięzcami grup wyłoniło pary półfinałowe.
Wyniki:
4i - 4g - 2:1
3ra - 2f - 0:0 , rzuty karne 3:2
W meczu finałowym zagrały reprezentacje klasy 4i i 3ra. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla klasy 4i i została ona zwycięzca turnieju. Trzecie miejsce zajęła klasa 2f po walkowerze z klasą 4g.
Klasyfikacja końcowa:
1miejsce – klasa 4i
Bartłomiej Gryga, Mikołaj Dąbrowski, Wiktor Biernacki, Mateusz Hajduk, Alan Bieszczad, Mateusz Twardzik, Konrad Gołąb, Antoni Kręcisz
2miejsce – klasa 3ra
Karol Rakoczy, Bartłomiej Lemek, Marcel Lechwar, Dawid Owczarski, Dawid Kuczała, Jakub Opałka, Jakub Czajka, Patryk Niziołek
3miejsce - klasa 2f
Filip Czechowicz, Bartosz Forystek, Miłosz Stukus, Jakub Szot, Mateusz Wilk, Sebastian Chochołek
Zawody sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego Wojciech Kopeć i Tomasz Wojdyła .Pomagali uczniowie Bartłomiej Gryga i Konrad Gołąb z 4 i oraz Dominik Maczuga z 3i.
Opiekę sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego: Renata Ridinger, Gabriela Bulsiewicz, Daniel Żuchowicz i opiekun Samorządu Szkolnego Magdalena Piekarz.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych