+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Spotkanie Szkolnych Kół Caritas

02.06.2011

 

Dnia 2 czerwca 2011 r. w Rzeszowie odbyło się spotkanie Szkolnych Kół Caritas jako dziękczynienie za beatyfikację Jana Pawła II. Spotkanie rozpoczął ks. biskup Edward Białogłowski. Zaproszeni goście w referatach przedstawili tematykę Caritasu - miłosierdzia. Siostra Dawida Ryll założycielka SKC w naszej Szkole dała świadectwo wolontariatu chrześcijańskiego w wystąpieniu \"Poezja i młodość w służbie miłosierdzia\". W Katedrze Rzeszowskiej odbyła się Masza św. pod przewodnictwem ks. kardynała Stanisława Dziwisza.

Nasze Koło reprezentowały 2 uczennice: Karolina Faryj i Małgorzata Wielopolska z klasy 2f1 wraz z opiekunem s. Joanną.

Galeria: Spotkanie Caritasu

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności