+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Spotkanie dyrektora z uczniami

06.12.2010

 

6 grudnia 2010 r. na Sali gimnastycznej Ekonomika odbyło się spotkanie wszystkich uczniów Szkoły z dyrektorem mgr. Robertem Niemcem. Spotkanie-debata związane było z pracami nad koncepcją Szkoły na kolejne lata i włączeniem młodzieży do tych prac.

„To, jaka jest dziś nasza Szkoła zostało wypracowane przez Waszych starszych kolegów, rodziców i nauczycieli. To jaka będzie Szkoła za rok czy dwa powinno być Waszym udziałem i realizacją Waszych pomysłów. Bez Was Szkoła to tylko piękne, zabytkowe ale puste mury. Wy je ożywiacie, wnosząc w nie żywiołowość i doskonałe pomysły” – mówił dyrektor Niemiec do zebranych. 

Dyrektor odniósł się także do uwag i wniosków uczniów ze wszystkich klas zebranych przez Samorząd, a związanych z funkcjonowaniem Szkoły. Zaproponował również kolejną debatę z cyklu „Pytania do dyrektora” na ostatnie dni semestru.

Zapowiedział także, że zarówno on jak i całe grono pedagogiczne będzie działało na rzecz rozbudowania bardzo bogatej ale wciąż doskonalonej oferty edukacyjnej szkoły.

Galeria: Spotkanie dyrektora z uczniami 2010

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności