+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Spektakl “POMOC Z NIEBA”

03.11.2011

2 listopada 2011 r. w naszej Szkole obchodziliśmy “Dzień papieski”. Z tej okazji młodzież z Koła teatralnego pod kierunkiem s. Diany Jonczyk przygotowała spektakl pt: „POMOC Z NIEBA”.

W klimacie muzyki i refleksji można było posłuchać prawdziwej historii chłopca chorego na raka płuc, a uzdrowionego przez Jana Pawła II podczas pobytu w Rzymie przy jego grobie.

W przedstawieniu brały udział następujace osoby:

  • Urszula Janiga, Monika Twardosz, Angelika Łacek, Grzegorz Kurek, Ewa Kupczyk, Ewa Gałuszka - 1m
  • Roberta Kantor - 1am
  • Alicja Borowa - 2i
  • Edyta Gorgosz, Krzysztof Pawlak, Arkadiusz Zbylut, Angelika Dziedzic - 2f2
  • Maja Lassota - 3o
  • Justyna Banach - 3h

Jan Paweł II szczególną troską obejmował młodzież, a zwłaszcza tą, która najbardziej potrzebuje wsparcia i pomocy. Dlatego młodzież ze Szkolnego Koła Caritas pod kierunkiem s. Joanny Krupy i mgr Agaty Samborskiej zbierała pieniądze na zdolną ale ubogą młodzież.

Galeria: Dzień papieski 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności