Spektakl „Męczeństwo Piotra Oheya”
26.09.2013
23 września 2013 roku uczniowie klas 2m, 3am, 3ht uczestniczyli w premierze spektaklu „Męczeństwo Piotra Oheya” według dramatu Sławomira Mrożka. Spektakl odbył się w JDK. W sztuce wystąpili młodzi aktorzy, działający przy teatrze JDK „Scena Słowa” oraz członkowie Szkolnego Koła Żywego Słowa – Priscilla Prokesz (2m) i Patrycja Piotrowska (3am).