Spektakl autorski \"Jestem\"
19.03.2012
W dniu 19 marca 2012 r. klasa 1m w ramach zajęć Wiedzy o kulturze uczestniczyła w spektaklu autorskim pt. \"Jestem\". Przedstawienie odbyło się w JDK-u, a przygotowali je i przedstawili młodzi aktorzy z Krosna.
Opiekę nad młodzieżą sprawowała mgr Bożena Bogosz.