+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Spartakiada 2011

23.05.2011

 

Dnia 21 maja 2011 r. odbyła się w Gimnazjum nr 2 w Jaśle X Spartakiada dla osób niepełnosprawnych. Spartakiadę rozpoczęła uroczysta Msza Święta w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej. Dziewczęta z naszego Szkolnego Koła Caritas przyczyniły się do uświetnienia liturgii. Następnie uczestnicy i zaproszeni goście udali się przy dźwiękach orkiestry do szkoły. Wśród zaproszonych gości była Pani senator Alicja Zając i Pan Bogdan Rzońca. Wolontariusze pomagali dzieciom i młodzieży w przygotowanych zabawach i zawodach, by mogli pokonać przeszkody. Każdy uczestnik został nagrodzony. Nasze Szkolne Koło Caritas reprezentowały:

  • Justyna Szot 2e2
  • Agnieszka Kilias 3f1
  • Anets Radoniewicz 3h1
  • Gabriela Dziedzic 2e2
  • Klaudia Bożek 2f2.

Opiekę sprawowały s. Joanna Krupa i Agata Bartosz-Samborska.

Galeria: Spartakiada 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności