Spartakiada 2011
23.05.2011
Dnia 21 maja 2011 r. odbyła się w Gimnazjum nr 2 w Jaśle X Spartakiada dla osób niepełnosprawnych. Spartakiadę rozpoczęła uroczysta Msza Święta w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej. Dziewczęta z naszego Szkolnego Koła Caritas przyczyniły się do uświetnienia liturgii. Następnie uczestnicy i zaproszeni goście udali się przy dźwiękach orkiestry do szkoły. Wśród zaproszonych gości była Pani senator Alicja Zając i Pan Bogdan Rzońca. Wolontariusze pomagali dzieciom i młodzieży w przygotowanych zabawach i zawodach, by mogli pokonać przeszkody. Każdy uczestnik został nagrodzony. Nasze Szkolne Koło Caritas reprezentowały:
- Justyna Szot 2e2
- Agnieszka Kilias 3f1
- Anets Radoniewicz 3h1
- Gabriela Dziedzic 2e2
- Klaudia Bożek 2f2.
Opiekę sprawowały s. Joanna Krupa i Agata Bartosz-Samborska.