Skąd się biorą ...
31.05.2013
Zapraszamy uczniów do zgłaszenia się do programu \"Szukamy zdolnych uczniów\" - szczegóły na afiszu. Zgłoszenia mogą wysyłać sami uczniowie albo też grupy uczniów zgłaszne są przez szkołę.
Więcej dowiesz się u pana Dominika Wróbla.