I sesja zdjęciowa Ekonomika
20.08.2010
Przedstawiamy nową, letnią galerię zdjęć związaną z naszym Ekonomikiem. Galeria zawiera 81+6 zdjęć. Sesja odbyła się w godzinach przedpołudniowych 20 sierpnia 2010 roku. Trwała ok. 30 minut. Przeprowadzona była od kilku ulic otaczających szkołę. M.in. od ulicy: Kołłątaja/ skrzyżowanie Kadyiego, Sokoła/ energetyka jasielska, Asnyka/ przystanek autobusowy, Czackiego/ gimnazium/ Kino Syrena, Pl. Żwirki i Wigury. Zdjęcia obejmują jedynie budynek zewnętrz. Wkrótce przedstawimy fajne i nie znane widoki na Jasło i okolice, z górnych okien Ekonomika. Przewidujemy także, pokazać nową galerię zdjęć związaną z wnętrzem budynku. Warto ją zobaczyć, gdyż pewne pomieszczenia uległy zmianie wizerunkowej.