Sesja Młodych Ekonomistów
15.11.2013
14 listopada 2014 r. uczennice naszej Szkoły: Monika Figlus, Gabriela Gorczyca, Ilona Pepera i Edyta Wróbel wzięły udział w XXII Sesji Popularnonaukowej Młodych Ekonomistów zorganizowanej przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Curie-Skłodowskiej w Rzeszowie.
Temat przewodni sesji to: \"Strefa euro - szansa, czy zagrożenie?\" Wykład wprowadzającyc do tego zagadnienia wygłosił prof. Andrzej Słowiński - dyrektor Instytutu Ekonomicznego NBP.
Uczennice wzięły również w przedmiotowych warsztatach.
Opiekunem młodzieży jest mgr Joanna Czajkowicz.