+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Sesja Młodych Ekonomistów

15.11.2013

14 listopada 2014 r. uczennice naszej Szkoły: Monika Figlus, Gabriela Gorczyca, Ilona Pepera i Edyta Wróbel wzięły udział w XXII Sesji Popularnonaukowej Młodych Ekonomistów zorganizowanej przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Curie-Skłodowskiej w Rzeszowie.

Temat przewodni sesji to: \"Strefa euro - szansa, czy zagrożenie?\" Wykład wprowadzającyc do tego zagadnienia wygłosił prof. Andrzej Słowiński - dyrektor Instytutu Ekonomicznego NBP.

Uczennice wzięły również w przedmiotowych warsztatach.

Opiekunem młodzieży jest mgr Joanna Czajkowicz.

Galeria: Sesja Młodych Ekonomistów

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności