+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Seminarium tematyczne w ZUS-ie

20.11.2013

W dniu 20 listopada 2013 r. klasy 4f2, 4ht i 2f1 brały udział w seminariach tematycznych zorganizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Jaśle w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy.

Pracownicy ZUS-u zapoznali uczniów z systemem ubezpieczeń społecznych, filarami ubezpieczenia emerytalnego, finansowaniem i świadczeniami pochodzącymi z poszczególnych rodzajów ubezpieczeń społecznych. Bardzo ciekawym elementem lekcji pokazowej było omówienie systemu informatycznego ZUS-u z możliwościami jakie oferuje on dla ubezpieczonych i płatników składek.

Uczniowie uczestniczący w zajęciach pozyskali wiele przydatnych informacji, które zostaną wykorzystane podczas realizacji przedmiotów zawodowych. 

Galeria: Seminarium w ZUS-ie

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności