SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2013/2014
07.11.2013
W dniu 6 listopada 2013 r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.
Po przeliczeniu wszystkich głosów wyniki kształtują się następująco:
Przewodnicząca: Sandra Wojdyła – 155 głosów,
Zastępca: Izabela Barzyk – 125 głosów,
Zastępca: Piotr Urban – 125 głosów,
Koordynator Sekcji – Anna Pykosz – 69 głosów.
Głosów nieważnych było 12.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracach Samorządu Szkolnego!!!