Rusza kolejna edycja Olimpiady Statystycznej!!!
19.10.2022
Ekonomik, a także Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne zapraszają młodzież naszej szkoły do udziału w VII edycji Olimpiady Statystycznej, która odbędzie się 9 listopada 2023 roku. Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych. W ramach trójstopniowej rywalizacji spośród uczestników zostanie wyłonione grono finalistów i laureatów.
Zapisy można dokonywać u p.Joanny Radoń za pomocą wiadomości w edzienniku lub osobiście do 30 października 2022r. Szczegółowe informacje u koordynatora olimpiady a także na stronie internetowej. Spotkania przygotowujące do Olimpiady Statystycznej odbywają się w czwartek od 7.45 do 8.45 w sali C 25.
Serdecznie zapraszamy.