Rozstrzygnięcie konkursu - Różne drogi
24.11.2021
W dniu 15 listopada 2021 r. odbyło się rozsztrzygnięcie konkursu plastycznego \"Różne drogi do niepodległości\".
23 listopada miało miejsce wręczenie nagród.
I miejsce zdobyła uczennica klasy 2g Małgorzata Słomska.
II miejsce zdobyła uczennica klasy 1ra Elwira Potocka.
Serdecznie gratulujemy zwycieżcom.