Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
05.09.2018
Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczęliśmy w dniu 3 września 2018 r.
Najpierw Msza Święta w Kościele Św. Stanisława, a następnie w auli Ekonomika odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego połączone ze ślubowaniem klas pierwszych. Akademię uświetnił swoim przybyciem dr Dominik Wróbel - prorektor szkoły partnerskiej Ekonomika - Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, a jednocześnie prezes Stowarzyszenia Oświatowo-Edukacyjnego Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle i przewodniczący Rady Rodziców naszej Szkoły. Pan Dominik Wróbel przekazał na ręce dyrektora Szkoły Pana Roberta Niemca mównicę oraz statyw do mikrofonu zakupione ze środków SOE.
Część artystyczną pod kierunkiem mgr Moniki Jurkowskiej-Nocek przygotowali uczniowie:
Joanna Brożyna (3G),
Aleksandra Cieślik (3F),
Magdalena Niezgoda (4RT),
Izabela Rewiś (3RT) i Bartłomiej Dunaj (2H);
prowadzenie uroczystości Natalia Rokitowska (4RT) i Patryk Machowski (4H).
Po spotkaniu w auli, uczniowie przeszli do wyznaczonych klas, gdzie wychowawcy przekazali im ważne informacje związane z organizacją nowego roku szkolnego.
Wszystkim życzymy owocnej pracy i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym!