Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013
01.09.2012
Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013 odbyło się 3 września 2012 r. Najpierw o godzinie 8:00 została odprawiona Msza Święta w Kościele Św. Stanisława. Następnie odbyła się uroczysta akademia w auli szkolnej połączona ze ślubowanie klas pierwszych, a później spotkania z wychowawcami w klasach.